Sylwester z zespołem Hit-Trio


Drodzy Państwo,

serdecznie zapraszamy na Bal Sylwestrowy do restauracji Słupska. Będziemy grać dla Państwa same przeboje a kuchnia będzie serwować pyszności właśnie po to, żeby ten nadchodzący 2013 rok był dla Państwa jak najlepszy.

Serdecznie zapraszamy

zespół Hit-Triohittrio, 2012-12-22

Skład zespołu Hit Trio

Wojtek śpiewa, gra na klawiszach i puzonie

Założyciel zespołu muzycznego Hit Trio, w którym to śpiewa, gra na  klawiszach oraz puzonie. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Warszawie. Już podczas studiów grał w Big Warsaw Band, koncertując z takimi gwiazdami polskiej estrady jak Ewa Bem, Hanna Banaszak, Zbigniew Wodecki. Po studiach grał w  orkiestrze kurortowej "Popular Musik Ansamble" w Niemczech. Ostatnimi laty wykonywał muzykę biesiadną, w tym weselną, ze znaną lubelską grupą "Kryster" z Krystyną Orzeł i Januszem Lizerem. Obecnie, poza dbaniem o wysoki poziom usług wykonywanych przez nasz zespoł muzyczny, pracuje jako puzonista w Filharmonii Lubelskiej i gra w zespole jazzu tradycyjnego "Old Jazz Players"

Tomek gra na gitarze, klawiszach oraz śpiewa

Jest absolwentem Wychowania muzycznego na UMCS. Ponadto ukończył szkołę muzyczną II stopnia w klasie gitary klasycznej. W Hit - Trio gra na gitarze i klawiszach oraz śpiewa. Na co dzień można go spotkać w Teatrze Muzycznym W Lublinie, gdzie pracuje jako gitarzysta oraz w ognisku muzycznym "Midi", w którym to uczy grania na gitarze. Tomek współpracuje z wieloma zespołami muzycznymi z Lublina, nagrywa muzykę rozrywkową i orkiestrową oraz gra z przyjaciółmi w Trio gitarowym muzykę typu "coctail bar". Razem z Wojtkiem dodatkowo stanowi część zespołu diexie'landowego "Jazz Revival".

Martyna w zespole muzycznym Hit Trio śpiewa. Zajmuje się również prowadzeniem imprez.

Śpiewa w zespole muzycznym Hit Trio, a także zajmuje się konferansjerką i prowadzeniem oczepin. W chwilach wolnych od pracy studiuje psychologię na UMCS w Lublinie.  Podstaw śpiewu uczyła się w najlepszym na świecie chórze dziecięco-młodzieżowym "Szczygiełki" w Poniatowej. Przez pewien okres śpiewała również w zespole rockowym założonym przy ZSO z Józefowie n. Wisłą. Obdarzona nie tylko śpiewnym głosem, ale także urodą i urokiem osobistym. Brała udział w wielu konkursach wokalnych, zdobywając czołowe pozycje. Obecnie, poza imprezami okolicznościowymi, na których oprawę muzyczną zapewnia zespół Hit- Trio, można ją spotkać na różnego rodzaju jam session, gdzie doskonali wokal pod kątem jazzowym i bluesowym. Łatwo nawiązuje kontakt z publicznością i z pewnością zachęci Państwa do wspólnej zabawy z naszym zespołem.