HIT-TRIO to zespół muzyczny na wesele z Lublina, który powstał w 2008 roku. Pomimo, że jesteśmy młodym zespołem, to  poszczególni jego członkowie posiadają ogromne doświadczenie muzyczne.

W skład naszej kapeli weselnej wchodzą Wojtek i Adam, którzy oprócz śpiewu grają na instrumentach klawiszowych, gitarze, puzonie i akordeonie. Jch wykształcenie muzyczne (Akademia Muzyczna w Warszawie i UMCS kierunek: Wychowanie muzyczne) ma znaczący wpływ na poziom i ogólny kształt zespołu. Oprócz wspomnianych muzyków w zespole występuje wokalistka Martyna, która zajmuje się też konferansjerką. Martyna na co dzień studiuje psychologię oraz śpiewa bluesa na różnych jam session. Ponadto występowała w 3. edycji Bitwy na Glosy w drużynie Beaty Kozidrak.

Nasz zespół weselny systematycznie pracuje nad poszerzaniem swojego repertuaru, tak by sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom!

Dysponujemy profesjonalnym nagłośniem i oświetleniem, a co najważniejsze potrafimy dopasować się do każdej sali weselnej i do każdych warunków akustycznych. Pracujemy na kolumnach Yamaha DXR12 2x 1100 vat oraz Subbas QSC KSub.

HIT-TRIO to zespół ludzi bardzo dobrze zgranych i zorganizowanych! Posiadamy wiele udanych występów na różnych imprezach okolicznościowych, o których możecie Państwo przeczytać na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!